Małych dzieci zdjęcia pokojowe

Małych dzieci zdjęcia pokojowe 43Esli zdecydujesz się połączyć loggia z pokoju dziecięcym, należy wiedzieć:
8889300
– Wyeliminowanie jednostkę balkon (podział pomiędzy łazienką i balkonem) nie może być, ponieważ jest możliwe, aby usunąć okno i drzwi, ale sam projekt powinien pozostać na swoim miejscu

– Uchwyty na okienka musi być koniecznie zamkiem małym dzieckiem nie można otworzyć okna na własną rękę (istnieją specjalne Meble dla dzieci Banaby długopisy “Ochrona dzieci”)

– Dokonać loggia niezależne światło nad głową i co najmniej dwóch lub trzech gniazd.

O obszarze roboczym na balkonie, przeczytać tutaj

room photo 3Jeśli pokój planowania małych dzieci, należy rozważyć zwyczaje i temperament dziecka. Mam na myśli bardzo przydatne rady bibliotecznej. Jeśli masz dziecko towarzyski, kto chce być z tobą cały czas jesteś zajęty dziecko, to nie ma sensu męczyć się z obszaru gry w przedszkolu, jeśli jest bardzo mała. Wyposaż komfortowe i przytulne łóżko i pamięci systemu, o którym mowa w przyszłym wyglądzie pulpitu iz czystym sumieniem zamienia się Meble dla dzieci Banaby w strefę gier całą pozostałą przestrzeń mieszkania.

Pacjent był mały problem dziecka pokój – szafa i rzeczy. Rada (ewentualnie kontrowersyjne) to: mniejsze rzeczy mniejsza szafka, tym lepiej.

Mały Pokój dziecięcy Photo 27

Nie gromadzą rzeczy dla dzieci sprawiają, że szafka mniejsze i rozładować go raz na sześć miesięcy – to daje dodatkowy metr sześcienny powietrza w pomieszczeniu. zawsze gromadzi się wokół dziecka niesamowitą liczbę rzeczy, które są często irracjonalne przechowywane w szafie i pobierane ze zdziwieniem do lat świetlnych później, gdy nie są one potrzebne. Obiekt Peretryahivaya co sześć miesięcy, ty, przede wszystkim, zawsze wie, co jest w stanie Królestwie i gdzie to jest, a po drugie, będą mogli pozbyć się nieużywanych rzeczy i nie marnować miejsca w pomieszczeniu.

room photo 25Pri inne rzeczy dla Meble dla dzieci Banaby małych dzieci są równe siedzenie okno jest lepiej dać stolik do rysowania lub komputera stacjonarnego. Może to być po prostu stół, jeżeli jest na to miejsce albo zintegrowany z łóżkiem i konstrukcji szafy / regału, ważnej zasady – cała “praca oczu”, aby skupić się na obszarze światła dziennego.